نهال انگور

نهالستان تخصصی اروم نهال
تولید کننده انواع نهال گردو اصلاح شده

تحت نظارت و حمایت موسسه تولید و اصلاح بذر و نهال و جهاد کشاورزی و سازمان حفظ نباتات کشور 

نهال سیب

تخصصی ترین مرجع تولید نهال میوه
با جدید ترین متد باغبانی روز دنیا

زیر نظر مهندسین و کارشناسان مجرب باغبانی و موسسه حفظ نباتات ، تحت نظارت مستقیم کلینیک گیاهپزشکی در کل دوره تولید ...

نهال گردو

تولید نهال گردو چندلر
با گارانتی و تضمین اصالت نهال

پا به پای شما برای احداث و بهره برداری و تبدیل باغات شما به باغات تجاری در کنارتان هستیم . ارائه مشاوره باغبانی رایگان ، آموزش صفر تا صد باغبانی

اروم نهال

نهالستان تخصصی اروم نهال
تولید کننده انواع نهال گردو اصلاح شده

تحت نظارت و حمایت موسسه تولید و اصلاح بذر و نهال و جهاد کشاورزی و سازمان حفظ نباتات کشور 

اروم نهال

نهالستان تخصصی اروم نهال
تولید کننده انواع نهال گردو اصلاح شده

تحت نظارت و حمایت موسسه تولید و اصلاح بذر و نهال و جهاد کشاورزی و سازمان حفظ نباتات کشور 

جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین ابتدا روی ثبت نام کلیک کرده و مراحل ثبت نام را کامل انجام دهید و نام کاربری و رمز ورود دریافت کنید ، سپس مجدد به سایت اروم نهال برگشته و اینبار روی گزینه زرد رنگ ثبت فاکتور کلیک کنید و پس از وارد کردن نام کاربری و رمز وارد سامانه اصلی شده و سفارش را ثبت نمایید ، سپس کد پیگیری به بخش فروش نهالستان اعلام کنید تا سفارش شما را نهایی کنند . در صورت بروز هر مشکل با پیشتیبانی  09120454529 در ارتباط باشید .

 

درباره اروم نهالدرباره نهالستان اروم نهال

درباره ما

به کیفیت اهمیت ویژه ای می دهیم !

مجموعه اروم نهال  با مدیریت مهندس  نعیمیان   با  بیش از چند سال  تجربه در زمینه نهال کاری ، نهال فروشی ، خرید نهال و احداث باغات میوه در قطب تولید نهال کشور در شهرستان  ارومیه  و میاندوآب  فعالیت دارد.
این مجموعه سالانه چندین هکتار نهالستان از انواع نهال پیوندی مثمر (نهال گردو ، نهال گردو چندلر ، نهال گردو خوشه ای و سایر انواع نهال ) و غیر مثمر زیر کشت دارد که سالانه حدود 500 هزار اصله نهال شناسنامه دارو مجوزدار تولید و به داخل وخارج از کشور صادر می کند.
خدمات مشاوره  رایگان در احداث  و نگهداری باغات و مشارکت در طرح های بزرگ و کوچک احداث باغ و جنگل در داخل و خارج از کشور از فعالیت های جانبی این مجموعه می باشد . کلیه نهال های این نهالستان زیر نظر مهندسین جهاد کشاورزی و کادر فنی مجرب همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت تولید و صادر  می گردد.
نهال های تولید شده در نهالستان نمونه  شامل  تولید انواع نهال گردو پیوندی  اعم از گردوی چندلر و گردوی فرنو و انواع گردوی دیرگل و گردو خوشه ای در فضای بسته و همچنین انواع نهال هلو - انواع نهال سیب - انواع نهال زردآلو - انواع نهال گلابی - انواع نهال شلیل - انواع نهال انگور - نهال فندق - نهال پسته -  نهال به - انواع نهال گیلاس و انواع نهال های  بادام دیرگل اععم از بادام فرانیس 435 بادام دیرگل تونو و بادام شاهرود ئو انواع غیر مثمر و مثمر برای احداث باغ میوه  و فضای سبز می باشد .
کلیه نهال های این مجموعه ، استاندارد و با بالاترین کیفیت و از ارقام اصلاح شده تجاری بوده و منشاء آن غالبا موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر و زیر نظر کارشناسان و محققین مجرب باغبانی و عاری از هرگونه آفات و بیماریها.و دارای گواهی بهداشت و شناسنامه دار  تولید گردیده است.

با ما در ارتباط باشید

کارشناسان نهالستان اروم نهال جهت مشاوره و کارشناسی باغات ، همواره در کنار شما عزیزان هستند . کافیست تماس بگیرید

مجوز های رسمی نهالستان اروم نهال

مجوز تولید نهال یعنی چی ؟

خریداران عزیز توجه کنند جهت تهیه نهال سالم و ضمانت دار از هر نهالستانی  حتما مجوز های صادره از موسسه اصلاح بذر و نهال را برسی بفرمایید . (تنها مجوز دارای اعتبار برای تولید نهال شناسنامه دار و اصلاح شده )

 
01

آموزش کاشت نهال

جزوه های آموزشی جهت کاشت صحیح نهال

 
02

آنالیز و آزمون خاک

بررسی خاصیت های فیزیکی و شیمایی خاک

 
03

تغدیه و کوددهی درختان

جیره نویسی و تغدیه تصحیح باغات و زمین های کشاورزی

 
04

برآورد سود اقتصادی باغات

کارشناسی و مشاوره جهت برآورد سود باغات

 
05

مشاوره و کارشناسی باغات

بازدیدهای دوره ای جهت افزایش راندمان

 
06

بررسی سیستم های آبیاری

معرفی سیستم های نوین آبیاری
 


محصولات ما

معرفی ارقام  تولید نهال توسط شرکت ما